Фарбування кузова і окремих деталей автомобіля у Львові ( ціна )

   Автосервіс виконує якісне фарбування автомобілів і окремих деталей кузова за оптимальними цінами. На всі малярні роботи надається гарантія 1 рік.

Якщо Ви шукаєте, де у Львові дешево провести повне фарбування автомобіля, то можна сміливо звертатися до нас. Наш автосервіс пропонує оптимальне співвідношення ціни і незмінно високої якості.

Фарбування автомобіля  - це великий комплекс робіт, починаючи від підготовчого етапу і закінчуючи сушінням. Ціни на повне фарбування автомобіля визначаються відповідно до складності і обсягом робіт, але найчастіше вони доступні для більшості бажаючих.

Вартість фарбування кузова автомобіля також залежить від обсягу проведених робіт, до яких відносять відновлення заводського фарбування, шари грунту, фарби, лаку і т.д. Фарбування деталі автомобіля потрібно тоді, коли на автомобілі з різних причин з'явилися які-небудь дрібні дефекти.

 Фарбування металіком або матовим кольором автомобіля сьогодні доступне майже всім, після робіт по фарбуванню Ваше авто буде виглядати як нове. до того ж, забарвлення металік підходить майже всім автомобільним брендам. Матове фарбування візуально додасть молодості Вашому, хай і не самому новому автомобілю. Набагато приємніше їздити містом на машині, яка виглядає не гірше, ніж тільки що придбана в автосалоні. Так що фарбування авто має набагато більше плюсів, ніж прийнято про нього думати.

Автомайстерня  здійснює роботи як по повному фарбуванню автомобіля, так і окремих частин (бампер, двері, диски, кузов). Фарбування здійснюється на високотехнологічному обладнанні з застосуванням найсучасніших технологій. При роботі використовуються якісні та сучасні ремонтні матеріали Dupont і 3М, які є світовими лідерами в ремонтному забарвленні автомобілів. Саме від цього якість нашої роботи знаходиться завжди на вищому рівні, а вартість фарбування автомобіля залишається в прийнятному діапазоні.

Ми пропонуємо Вам:

  • Фарбування деталей автомобіля
  • Повне фарбування автомобіля

Забарвлення автомобіля здійснюється з обов'язковим комп'ютерним підбором автоемалі.

Фарбування автомобілів складний технологічний процес, робота складається з декількох етапів:

  1. Демонтаж елементів, що перешкоджають фарбуванню автомобіля або, навпаки, демонтаж деталі, що підлягає фарбуванню
  2. Рихтування
  3. Видалення іржі та інших сторонніх матеріалів
  4. Підготовка поверхні деталі до фарбування
  5. Нанесення фарби на деталь
  6. Нанесення прозорого лаку
  7. Сушка поверхні
  8. Полірування

На всі роботи з фарбування і ремонту автомобілів поширюється гарантія терміном в 1 рік. Чекаємо Вас.

Вартість фарбування автомобіля 

Тільки до  2022р. ціни на кузовний ремонт нижче на 10%. Не пропустіть! 


Запишіться на ремонт зараз і отримаєте знижку 10%